Здоровий сон малюка

Август 4, 2016

Дитяче ліжечко, постільна білизна , пеленальний столик та все, що потрібно для новонародженого

Кращі постільні комплекти національного виробника Верес

Враховуючи широкий асортимент товарів від провідних виробників – купити ліжечко в Києві не складає жодної проблеми. Варто визначитись, яке ліжко для новонародженого вам потрібно та купити  постільну білизну, і матрас, адже саме вони впливатимуть на якість сну.

Якщо ви оберете ліжечко вітчизняного виробництва, то і білизна вам підійде вітчизняна, яка найкраще підійде до вашого ліжечка і можете бути спокійними дитинка відчуватиме ебе комфортно на натуральній, якісній білизні.  Комплекти фірми Верес складаються з шести або семи одиниць.  Вякі входять захист бампер на все ліжечко, покривало, підодіяльник, подушка, наволочка,  простенька на резинці, а також балдахін. З розмірами ви можете ознайомитися на сайті Sonka.ua у рубриці Постільні комплекти. До моделей ліжечок  Верес з натуральних матеріалів легко підібрати білизну, адже ліжечка виготовлені з дерева або в пастельних, світлих тонах,  що добре гармонує з красивими узорами постелі ТМ Верес.

Окремо також продаються бампер ( захист для ліжечка ), балдахін універсальний, одіяло – конверт, наматрацник, пледи зимові та літні, а також пеленальні матрасики і пеленки після купання.

Також зможете придбати змінний постільний комплект Верес,  для солодкого та здорового сну вашого малюка.