Корзина
18 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380504604344
+380961571739
+380442230033
Корзина

Декілька порад про сон та ліжечко для вашого малюка!!!

Декілька порад про сон та ліжечко для вашого малюка!!!

Зрозумійте одне, здорова дитина тоді коли здорова мама, а це означає менше стресів, зайвої тривоги, побільше повноцінного харчування та сну.

Поради для кращого засинання, здорового сну малюка

Питання до мамусь яке я задаю досить часто, а на що потрібно звертати увагу перш за все. Іноді спостерігаю легку посмішку чи здивування в очах в яких закралося питання « перш за все» ?

Не можливо нічого виділити, адже абсолютно все впливає на розвиток, настрій, емоційність  малят. Всі ж ми хочемо, щоб наші дітки усміхалися, блистіли їхні оченята, а сльози не зринали на обличчі. Тому ми готові не спати по 24 години, а думати, старатися для нашої кровинки. Та здоровий сон є необхідний як для нас так і для підростаючого чуда.

То ж подумаємо, що ми можемо зробити для маляти чи лише новонародженої дитинки, що звісно вплине і на нас. Виберемо  дитяче ліжечко разом спираючись на думку турботливих мам – експертів з досвідом і 2-3 малюками, психологів та терапевтів. Лікар: Зрозумійте одне, здорова дитина тоді коли здорова мама, а це означає менше стресів, зайвої тривоги, побільше повноцінного харчування та сну.  Надзвичайно важливі режим дня і це не тільки  стосується дорослих, розподілу для відпочинку, роботи, читання  та при цьому всьому догляд за найдорожчим. Це також стосується й режиму сну. Виберіть найзручніший для вас час, повірте дитинка з радістю підлаштується під вас, чи це з 9 до 5 чи з 23.00 до 7.00. Лише слідуйте золотому правилу у всьому – послідовність та методичність. Не порушуйте власні правила як би цього не хотілося. Тоді і дитя почуватиметься комфортно.  Проте комфорт залежить від того де розмістите ви дитяче ліжечко. Є новомодні тенденції здоровий сон поруч у ліжку з батьками, слідувати їм чи ні вибір за вами. Я б рекомендувала підійти до цього питання з усією відповідальністю, розмістіть дитяче ліжко у своїй спальні,найоптимальніше для новонароджених і до першого року.  Не прогадаєте якщо дитя матиме власну кімнатку з пеленальним столиком, меблями та ліжечком від 1 року чи трошки старшим . Вибираючи  дитяче ліжечко , недостатньо покладатися на інтуїцію чи власний смак. Уявіть що всі ваші відчуття загострені: запах, дотик , а ще прибавте непосидюче любопитсво. Тоді оберете спальне місце дитинча з заокругленими кутами та полірованими поверхнями і з захисною накладкою для зубок, мальоване безпечними фарбами та лаками. Покладіться на українського виробника і товари виготовлені з дерева і екологічних матеріалів. Вибирайте з розумом, не заощаджуйте  на бувших у вжитку ліжечках, проте  не переплачуйте зайвого!   Переконані, наші дітки заслуговують на все найкраще, то ж чому якщо вся Європа довіряє нам, ми готові шукати десь закордоном . Зверніться до нас, в інтернет магазин чи будь – які магазини продажу Сонька і Європейська компанія Верес з багаторічним досвідом підбере ліжечко яке відповідає всім вимогам лікарів та суворих матусь.