Корзина
1 отзыв
+380504604344
+380961571739
+380442230033
Корзина
  • СОНЬКА
  • Статьи
  • Декілька порад про сон та ліжечко для вашого малюка!!!

Декілька порад про сон та ліжечко для вашого малюка!!!

Декілька порад про сон та ліжечко для вашого малюка!!!

Зрозумійте одне, здорова дитина тоді коли здорова мама, а це означає менше стресів, зайвої тривоги, побільше повноцінного харчування та сну.

Поради для кращого засинання, здорового сну малюка

Питання до мамусь яке я задаю досить часто, а на що потрібно звертати увагу перш за все. Іноді спостерігаю легку посмішку чи здивування в очах в яких закралося питання « перш за все» ?

Не можливо нічого виділити, адже абсолютно все впливає на розвиток, настрій, емоційність  малят. Всі ж ми хочемо, щоб наші дітки усміхалися, блистіли їхні оченята, а сльози не зринали на обличчі. Тому ми готові не спати по 24 години, а думати, старатися для нашої кровинки. Та здоровий сон є необхідний як для нас так і для підростаючого чуда.

То ж подумаємо, що ми можемо зробити для маляти чи лише новонародженої дитинки, що звісно вплине і на нас. Виберемо  дитяче ліжечко разом спираючись на думку турботливих мам – експертів з досвідом і 2-3 малюками, психологів та терапевтів. Лікар: Зрозумійте одне, здорова дитина тоді коли здорова мама, а це означає менше стресів, зайвої тривоги, побільше повноцінного харчування та сну.  Надзвичайно важливі режим дня і це не тільки  стосується дорослих, розподілу для відпочинку, роботи, читання  та при цьому всьому догляд за найдорожчим. Це також стосується й режиму сну. Виберіть найзручніший для вас час, повірте дитинка з радістю підлаштується під вас, чи це з 9 до 5 чи з 23.00 до 7.00. Лише слідуйте золотому правилу у всьому – послідовність та методичність. Не порушуйте власні правила як би цього не хотілося. Тоді і дитя почуватиметься комфортно.  Проте комфорт залежить від того де розмістите ви дитяче ліжечко. Є новомодні тенденції здоровий сон поруч у ліжку з батьками, слідувати їм чи ні вибір за вами. Я б рекомендувала підійти до цього питання з усією відповідальністю, розмістіть дитяче ліжко у своїй спальні,найоптимальніше для новонароджених і до першого року.  Не прогадаєте якщо дитя матиме власну кімнатку з пеленальним столиком, меблями та ліжечком від 1 року чи трошки старшим . Вибираючи  дитяче ліжечко , недостатньо покладатися на інтуїцію чи власний смак. Уявіть що всі ваші відчуття загострені: запах, дотик , а ще прибавте непосидюче любопитсво. Тоді оберете спальне місце дитинча з заокругленими кутами та полірованими поверхнями і з захисною накладкою для зубок, мальоване безпечними фарбами та лаками. Покладіться на українського виробника і товари виготовлені з дерева і екологічних матеріалів. Вибирайте з розумом, не заощаджуйте  на бувших у вжитку ліжечках, проте  не переплачуйте зайвого!   Переконані, наші дітки заслуговують на все найкраще, то ж чому якщо вся Європа довіряє нам, ми готові шукати десь закордоном . Зверніться до нас, в інтернет магазин чи будь – які магазини продажу Сонька і Європейська компанія Верес з багаторічним досвідом підбере ліжечко яке відповідає всім вимогам лікарів та суворих матусь.