Корзина
Нет отзывов, добавить
+380504604344
+380961571739
+380442230033
Корзина

Зручна люлька для маляти.

Зручна люлька для маляти.

Дитяче ліжечко чи не основний елемент дитячої кімнати, інтер’єру та і просто невід’ємна складова здоров’я дитинки та її матері. Що кожна складова має вплив на дитя, його формування, здоров’я.

Зручна люлька для маляти

Дитяче ліжечко чи не основний елемент дитячої кімнати, інтер’єру  та і просто невід’ємна складова здоров’я дитинки та її матері. Чи замислюємось ми над цим при виборі дитячих меблів чи навіть іграшок. Що кожна складова має вплив на дитя, його формування, здоров’я.

На жаль ми живемо у досить небезпечному світі, кожен продукт ретельно вичитуємо, на відсутність шкідливих речовин,  Е препаратів  чи інших складових. Добре коли дивимося чи відповідає стандартам якості, державним та європейським. А при виборі ліжечка на що ми дивимося в першу чергу, ціну, колір, красу  чи підійде в цю кімнату, чи дивитиметься біле ліжечко з голубими стінами. А дерево, лаки, гострі кути, відкритість небезпечних ділянок для дитинки, турбують  нас у другу чергу. То ж спробуємо бути раціональними перш за все зрозуміти, що екологічність забезпечує не лише здоровий сон вашому маляті, а й впливає на самопочуття надалі.

Якщо ви згідні з нами, то подальша інформація буде для вас корисною Дитячі ліжечка Сонька українського виробника дитячих меблів, зокрема ліжечок, пеленальних столиків , комодів компанії ВЕРЕС відповідають міжнародним стандартам і державним стандартам України (ISO 9001) Використовуються лаки на водній основі, що є гарантією безпеки для вашого малюка Екологічний стандарт ISO 14024:2002; Про вигляд, красу писати зайве,  кожен слідує своєму смаку. Та дозвольте вам представити декілька варіантів. Це і ліжечко ЛД 13 ВЕРЕС Соня ЛД 13 маятник служить для заколисування  дитинки та її швидшого засинання. Тож яка різниця маятник поздовжний чи поперечний. Відповідь на це питання ви зможете прочитати у наступних наших статтях. Ми ж у свою чергу ще хочемо представити наші оригінальні візерунки Мішка , мішка зі стразами,  місяць зі стразами чи деко різьба. Гарантуємо кожна мама на сайті Sonka.ua підбере підходяще ліжечко для своєї маленької принцеси чи хороброго принца.